קצת עלי


מאמן מאמנים ומטפלים, סופרוויזר מוסמך ומאמן בכיר MCIL מטעם לשכת המאמנים בישראל, מייסד המכללה הישראלית לאימון, ממפתחי גישת ERC, הגישה המובילה להכשרת מאמנים בישראל, ומייסד Reflection, ארגון המתמחה במתן הכשרה ייחודית ופורצת דרך לאימון פנים ארגוני המיועדת לבכירים, על בסיס גישת ERC (הגישה הרציונאלית-רגשית).

בעל תואר שני MBA מאונ' ת"א (בהתמחויות: שיווק, אסטרטגיה ויזמות), ותואר ראשון בכלכלה מאונ' ת"א וחטיבה בפסיכולוגיה. בתפקידי הציבורי – חבר הנהלה בלשכת המסחר ירושלים. במשך למעלה מעשור עוסק בליווי אנשים פרטיים ובעלי עסקים להגשמה אישית ועסקית, מתוך תפיסה הוליסטית מגובשת שנשענת על הקשר ההדוק שבין רוח וחומר.

בשנים האחרונות, לאור הניסיון הרב שצברתי כמאמן, מכשיר מאמנים וסופרוויזר, אני עוסק בעיקר בליווי אימון והדרכה של מאמנים ומטפלים. אני מאמין שכל מה שאנו מתמודדים מולו הינו השתקפות מלאה של התפיסות הפנימיות שלנו, ולכן, כשאנו נתקלים בתקיעות כלשהי מול מתאמן, לא מן הנמנע שהתקיעות נמצאת עמוק בתוכנו וקוראת לנו לטפל בה... מתוך ההבנה הזאת, האימון איתי משרת שתי מטרות בו זמנית - ברמה המקצועית, הופך כל מאמן ומטפל לאומן בתחומו, וברמה האישית - מייצר התפתחות אמיתית בחייו של המאמן שעובר יחד איתי את התהליך.

לפרטים נוספים על גישת האימון

בנוסף - יוצר, כותב, ובעיקר - פילוסוף של החיים, תפקיד שנכפה עלי כתוצאה מסימני השאלה הרבים שעלו במהלך המסע. מסע אל העצמי. (:

parallax background

בקרו בדף הפייסבוק שלי


לקבלת פרטים נוספים
התקשרו עכשיו

טלפון: 054-444-6690

או


שלחו הודעה ואחזור אליכם בהקדם

ליצירת קשר

בניית אתר: אתרים