למה דווקא מאמנים?

אתם עשויים לתהות מדוע קהל היעד העיקרי שלי הוא אתם - מאמנים ומטפלים (ואין זה משנה מאיזה אסכולה אתם מגיעים), שהרי ברור שגישת האימון שלי אינה נכונה רק לגבי מאמנים...
ישנן 3 סיבות עיקריות שבגינן אני "מושך" אלי קהל יעד זה בשנים האחרונות:


1. הרקע המקצועי שלי

א. הכשרת מאמנים כמי שהיה ממייסדי "המכללה הישראלית לאימון" לפני כעשור והמנהל האקדמי שלה, אני עוסק בהכשרת וליווי מאמנים שנים לא מעטות. הכשרת אנשי מקצוע טובים היא בדמי, ולפיכך עסקתי לא מעט שנים בפיתוח מתודולוגיות הכשרה מן הטובות בישראל (שהניבו את גישת ERC, יחד עם שותפי – יובל פיס).
אני מכיר את הקשיים של מאמנים בכל שלב בקריירה שלהם, ומלווה מאמנים אלה להתפתחות כאנשי המקצוע הטובים ביותר, ואין זה משנה באיזה מכללה הם למדו, או מאיזה רקע הם באו.

ב. קבלת דרגת אימון או העלאה בדרגת אימון מטעם הלשכה נכון לתוכנית ההסמכה המקצועית של לשכת המאמנים בישראל, מאמן נדרש לעבור תהליך סופרוויז'ן אישי ע"י מדריך מאמנים מוכר מטעם לשכת המאמנים בישראל. כמאמן בכיר MCIL וסופרוויזר (מדריך מאמנים) מוכר מטעם לשכת המאמנים בישראל, אני מהווה כתובת מקצועית כסופרוויזר לכל מאמן, בכל דרגה שהיא לצורך קבלת דרגה או עלייה בדרגה. כמי שמאמין שסופרוויז'ן אמיתי אינו שלם אם הוא לא כולל בתוכו התפתחות של המאמן, התהליך איתי משלב ליווי מקצועי מול המתאמנים, תוך שימת לב מרובה להתפתחות הפנימית של האדם היושב מולי.


2. כי זאת ההזדמנות הכי טובה עבורכם, להכיר את עצמכם דרך המתאמנים שלכם...

כפי שכבר הספקתם להבין מגישת האימון שלי, אין דבר הנקרא בדרכנו שאינו נועד לאתגר אותנו עם הוויתנו הפנימית. לפיכך, להיות מאמן פרושו בראש ובראשונה – לחוות התפתחות מואצת בעצמכם, דרך המתאמנים שלכם. כמאמנים, יש לנו את הפריבילגיה לחוות את השיעורים הפנימיים שלנו באופן אינטנסיבי. כל מתאמן שניצב מולנו, הגיע אלינו מסיבה מסויימת (שהיא עמוקה יותר מאשר ההפנייה שקיבלנו מחבר). כשאנו נתקלים בקושי מול מתאמן, במקרים רבים מאד, זימנו את הקושי הזה אלינו כחלק משיעור ההתפתחות שלנו. הקושי הוא שלנו מול עצמנו, ולפיכך – זאת בדיוק הקריאה של היקום לבחון מחדש את מערך האמונות שלנו מול העולם. לאוכלוסיות שעוסקות בהתפתחות בני אדם (כמו פסיכולוגים, מאמנים, מטפלים וכד'), יש התמודדות יומיומית עם עצמם. לפיכך, קהל יעד זה, זוכה להזדמנויות רבות ומגוונות להתמודדות עם שיעורים, הרחבת המודעות, והתפתחות מואצת בחייו.


3. זאת שליחות עבורי לאמן את אנשי המקצוע הטובים ביותר

אימון מאמנים ומטפלים, מאפשר לי לעסוק בשורש הוויתי, בשליחות שלי במלוא מובן המילה. ככל שאני מלווה אתכם, אנשי מקצוע מובילים להתפתחות אמיתית בחייכם, הרי שאני בעקיפין מלווה כל אחד מהמתאמנים והמטופלים שלכם להתפתחות בחייו. למעשה, אני מעצים את חווית הנתינה שלי וממנף את פעילותי כמעורר התפתחות.
תודה על ההזדמנות!

parallax background

בקרו בדף הפייסבוק שלי


לקבלת פרטים נוספים
התקשרו עכשיו

טלפון: 054-444-6690

או


שלחו הודעה ואחזור אליכם בהקדם

ליצירת קשר

בניית אתר: אתרים