למי זה מיועד

ראשית, למאמנים שביניכם - ליווי מאמנים להתפתחות אישית ומקצועית

בתסריט הראשון

אחרי כ"כ הרבה זמן שבהם עזרתם לאחרים להתפתח דרככם, אתם מחפשים גם דרך לאתר מחדש את נתיב ההתפתחות שלכם. מאז קורס האימון, לא באמת חוויתם תהליך אימון אישי עבור עצמכם. בשנים האחרונות האמנתם שככל שאתם מכירים את כלי האימון (שהרי אתם בעצמכם עובדים איתם מול המתאמנים שלכם), האפקטיביות הפוטנציאלית של תהליך אימון עבור עצמכם - הולכת ודועכת. חיפשתם משהו אחר, משהו שיגע בכם, יזיז אתכם לקראת השלב הבא בחייכם, אבל הרגשתם שהריגוש שלכם מתהליך ההתפתחות העצמי שלכם, כבר לא יחזור לרמות שהוא היה כשרק נחשפתם לתחום, ולכן – גם תהיו פחות מחוייבים לעצמכם.

בקיצור, חיפשתם משהו אחר. חיפשתם מישהו אחר. מישהו שכבר היה במקומות האלה, מישהו עם ניסיון רב כמאמן, שכבר חווה גם את המשברים שאתם חווים, מישהו שיראה מעבר לתהליך המובנה של שפת האימון, מישהו שיחדור למעמקי התודעה וישלה ממנה את ה DNA ההתפתחותי שמתאים אך ורק לכם, מישהו שיהיה שם אתכם, ילווה אתכם בתהליך ההתפתחות העצמית שלכם...


בתסריט השני


אתם נדרשים לתהליך סופרוויז'ן לקבלת דרגת אימון מטעם לשכת המאמנים בישראל. אתם מאמנים מתחילים, שזקוקים לסופרוויז'ן מקצועי המוכר ע"י לשכת המאמנים, כדי לקבל דרגה. או לחילופין – אתם מאמנים ותיקים שזקוקים לתהליך סופרוויז'ן כדי לעלות בדרגה.
אבל אתם רוצים יותר מאשר לסמן וי. אתם רוצים לעבור תהליך עמוק ואמיתי בעצמכם יחד עם מאמן בכיר וסופרוויזר מוסמך, עם ניסיון של שנים בליווי תהליכים כאלה.


בתסריט השלישי


אתם מאמנים או מטפלים כבר לא מעט שנים. נולדתם לזה. אתם מרגישים שהכישרון החבוי בכם בא לידי מימוש מיטבי כשאתם עוברים את הדרך עם המתאמנים שלכם. אתם מכירים את כל הכלים האימוניים על בוריים, שכללתם יכולת הקשבה נעלה, שאלתם שאלות עומק, יצרתם תקשורת לא שיפוטית עם המתאמנים, פיתחתם כלים עוצמתיים משלכם, הרחבתם את המודעות של המתאמנים שלכם לעצמם, והפידבקים שאתם מקבלים הם נהדרים. אתם חווים את מי שאתם דרך המתאמנים שלכם. האימונים שאתם מעבירים מזינים אתכם לא פחות מאשר את המתאמנים שלכם. היעוד שלכם בחר בכם, לא אתם בו.

ואז הוא מגיע. המתאמן האחד הזה שיצר אצלכם בילבול, תקיעות, חוסר יכולת להניע את התהליך. אתם מרגישים פספוס, סוג של תקיעות. משהו שם לא בדיוק משוחרר. וכעבור שבועיים, נוצר קושי מול מתאמן נוסף. וזה מחלחל אל הערך העצמי שלכם. פתאום אתם כבר לא כ"כ בטוחים ביכולת שלכם ליצור שינוי. אולי משהו בתהליך שלי לא מספיק טוב? אולי אחרים מייצרים דינמיקה טובה יותר משלי...?


בתסריט הרביעי


הצלחתם לייצר את הקליניקה או הקואוצ'יה שכ"כ רציתם. אתם מאמנים באופן רציף ועקבי, עם זרם מתאמנים קבוע פחות או יותר. אבל אז אתם חווים נסיגה. זרם המתאמנים שהיה עקבי, שגרם לכם לצאת מהבית, לעשות את מה שאתם כ"כ טובים בו, שעזר לכם לפרנס ולהתפרנס, פתאום החל לרדת בעוצמתו.
ובתוך הקושי הזה, עוד מתאמן מתנצל שהוא לא יכול להמשיך את האימון כי בדיוק פיטרו אותו מהעבודה, ואין לו מספיק כסף. ואז מתחילים הספקות -איך זה שאתם כ"כ טובים במה שבחרתם לעסוק בו, אבל אתם לא באמת עוסקים בו... אולי כדאי לי לחפש עבודה "רצינית" יותר?

ולאלה מבינכם שאינם מאמנים...


אתם כלל לא מאמנים, אבל רמת המודעות שלכם לצורך בהתפתחות אישית היא למעלה מהממוצע. אתם רוצים לעבור תהליך אמיתי, עמוק, שיגרום לכם להציב סימני שאלה בכל התבניות האוטומטיות שמיהרתם לאמץ. השיעורים שאתם חווים בחיים קוראים לכם להתעורר למשהו אחר, משהו חדש. קוראים לכם לנסות להבין ולהפתח לשלב הבא בחייכם.


יש מכנה משותף אחד לכל התסריטים האלה – והיא ההתפתחות שלכם. לא זו של המתאמנים שלכם, אלא – שלכם. כבני אדם, ורק אחר-כך כאנשי מקצוע.

parallax background

בקרו בדף הפייסבוק שלי


לקבלת פרטים נוספים
התקשרו עכשיו

טלפון: 054-444-6690

או


שלחו הודעה ואחזור אליכם בהקדם

ליצירת קשר

בניית אתר: אתרים