מכתב אל האושר…
29/12/2015

הגשמת משאלות – לא מה שחשבת…

אנחנו חיים במשחק שיש לו חוקים ברורים. השחקנים היחידים במשחק הזה הם אנחנו. התחרות היחידה היא מול עצמנו. אין מודחים במשחק ההתפתחות הזה, כולנו נגיע לקו הסיום. אבל נקצר את הדרך אם נשחק לפי החוקים. אם נחליט להמציא חוקים משלנו – נפגע מהחיכוך שיגיע בשולי הדרך. אף אחד לא יפיל אותנו לתהום. והחיכוך? הוא כואב. מאד כואב, אבל הוא נועד להגן על כולנו. רוצים להמנע מלחוות אותו? רוצים להתענג על כל מה שיש לחיים להציע? רוצים להגשים את המשאלות שלכם? בואו ללמוד את החוקים.

ההרצאה שעומדת לשנות את חייכם, מנקודת מבט חדשה.
הגשמת משאלות – לא מה שחשבת.

התאריך לגבי ההרצאה הקרובה, יעודכן בהקדם.
טלפון: 054-4446690

חשוב! רישום מראש באפליקציית ביט, אשרו תשלום בווטסאפ + שם מלא ומייל

ספטמבר 2017
לכאורה, הכל היה שלם בחיים שלי, בעצם, עזבו מילים מכובסות – מבחוץ, הכל נראה מושלם. חיים רגועים ויציבים, משפחה בורגנית ממוצעת, 3 ילדים מדהימים (הקטן רק נולד, הגדול היה בן 12), מקום שבו הייתי בעמדות הכי נוחות שבעולם, אבא מסור, אשה מדהימה, עבודה יחסית יציבה, אפילו הפכנו להיות הורי בית במשפחתון (סוג של משפחת אומנה).

הכל היה על פניו מושלם, אבל שום דבר לא היה לגמרי שלם מבפנים…
אני יזם מטבעי. זה האופי שלי. שלוש שנים קודם לכן נעלתי את שערי "המכללה הישראלית לאימון" שהיתה הבייבי שלי בשמונה השנים שקדמו, והרגשתי מפורק מבפנים. הפסקתי להציע את עצמי לעולם. היה לי נוח להתכנס בעצמי. הרגשתי חסר חיות, אז הפסקתי להגשים את עצמי. הפסקתי להתפתח. 3 שנים שבהן פעלתי מכח האינרציה. על פניו, כלפי חוץ הכל היה נראה מושלם, אבל בתוכי – איבדתי את הקסם של החיים. התמכרתי להתכנסות הפנימית, לנוחות המדומה, לתסכול, להאשמות, משבר אישי שהביא למשבר ביחסים עם אשתי האהובה, כעסים, מתח, פירוק…

והמשבר לא אחר לבוא. לא הרבה יודעים על חצי השנה המטלטלת שחוויתי החל מיולי 2018, שהרי רק זמן קצר לפני כן הייתי (כלפי חוץ) במקום אחר. משהו ביקום חייב אותי לחשב מסלול מחדש. כי אם אתה לא מתפתח, יש אנרגיה קיומית שתזכיר לך כמה היא אוהבת אותך, ולא מוכנה שתוותר. ואותה אנרגיה, לא היתה מוכנה שאוותר על מי שאני. על האור שבתוכי שקרא לי להאיר באמצעותו את העולם. ובכולנו יש אור כזה, רק שאני דאגתי לכבות אותו בדרך. ואם התמכרת לאזור הנוחות שלך, משהו יזיז אותך משם. והמשהו הזה שאני קורא לו אלוהים, הזיז. ועוד איך הזיז. פרידה, מגורים לבד, גירושים, מצב כלכלי מאתגר, כאב. כמה חודשים של טלטול שהדבר היחיד ששאלתי זה – אלוהים, למה אתה עושה לי את זה?! התשובות הגיעו מעצמן.

ינואר 2019
מרוסק, נפרד מהילדים ברמת השרון והולך לישון בדירתי הנפרדת בפתח תקוה. כאילו מתוך מענה לבקשתי, מדליק את הרדיו ברכב ומאזין לראיון מוקלט מאוקטובר שהנושא שלו – פרשת "לך לך" – בראי הקבלה. הראיון עסק באותו ציווי שקיבל אברהם ללכת מארצו, ממולדתו ומבית אביו, לצאת מהמוכר, ללכת אל מציאות חדשה, לא נוחה ולא מוכרת. בום!!! בזוהר כתוב, "אמר ר' אלעזר, לך לך, לך היינו לעצמך, כלומר, לתקן את עצמך, לתקן את המדרגה שלך" – הבנתי שכל התשובות כבר ניתנו 2000 שנה קודם לכן, בתורת הקבלה. זה היה האות לתחילת מסע התיקון של חיי.

כמי שליווה מאות מתאמנים ב 15 השנים האחרונות, שכחתי את עצמי. ידעתי שאני חייב לעשות משהו עם החיים שלי, אבל לא באמת הבנתי מאיפה מתחילים. מהר מאד, התחלתי ליישם את התשובות שקיבלתי אחת לאחת. פתחתי ספרים, פניתי לקורסים, האזנתי לתוכניות, והפעם יישמתי את כל התשובות בחיי, לא היתה לי אופציה אחרת. נזרקתי בבעיטה מאזור הנוחות, והבנתי שכל תפיסת העולם שלי לגבי מנוע ההצלחה בחיי היתה שגויה…

לא חיפשתי תשובות תאורתיות. התעייפתי מפילוסופיה. רציתי מענה אמיתי לחיים שלי, כאן ועכשיו. התחלתי ליישם את התשובות לכל השאלות ששאלתי: למה כל זה קורה לי? מהו באמת אזור הנוחות ואיך אפשר לצאת ממנו? ומה אם המצב שלי לא נגרם באשמתי? מה זאת בכלל התפתחות, ומה צריך לפתח? אני יודע מה הרצון שלי, אבל למה אני לא משיג אותו? האם אני צריך להשקיע יותר זמן בעבודה שלי כדי להרוויח יותר? מה הקשר של כל זה לדחיית סיפוקים? ואיך ברור הרצון, מיקוד והתמדה קשורים להגשמת הרצונות הגשמיים שלי, מה אני צריך לעשות ביומיום שלי כדי לייצר התקדמות? והכי חשוב – איך אני חוזר להיות האדם המאושר שהייתי? איך אני מגשים את עצמי מחדש? איך אני מגשים את המשאלות של עצמי?!

אז מה התחדש בשנה האחרונה אתם שואלים? וואוו. באמת! ניסים מתרחשים בחיי מדי יום. וזאת לא קלישאה!!! התחלתי לקחת אחריות על החיים שלי. מערכת היחסים שלי עם רוית, הפכה למערכת יחסים הטובה ביותר שידענו. לא חזרנו לזוגיות מבחירה הדדית, אבל אני מאחל לכל אחד ואחת מאיתנו כזאת מערכת יחסים כמו שיש לי איתה, נשואים או גרושים. הפכתי למגייס הון מבוקש בתחום הנדל"ן, תחום האימון והמנטורינג חזרו לחיי באופן טבעי ובעוצמה החזקה ביותר שהיתה אי פעם, ואני מגשים את עצמי בכל רובד בחיי. אני באנרגיות גבוהות, ובכושר הכי טוב שהייתי אי פעם. ולא, לא סיימתי את התהליך. אני גם אף פעם לא אסיים כל עוד אני כאן. זאת מהות הקיום שלנו בעולם הזה. אבל קפצתי שלב. אני מודה לאלוהים על התובנות, כי יכולתי להתבוסס בנבכי נשמתי עוד שנים ארוכות. אני באמת מגשים כל משאלה שלי. הבשורה היא, שגם אתם יכולים, ולא, אתם לא חייבים לעבור את דרך החתחתים שאני עברתי, אבל זה דורש עבודה, בעיקר על עצמכם, וזה לא יקרה אם לא תפעלו…

אז למי הערב הזה מיועד?

לכל מי שיש לו/לה חלום שעדיין לא הגשים, לכל מי שמרגיש תחושת פספוס קלה כי הוא יודע שמגיע לו יותר מהחיים האלה (ואכן מגיע לכם!), לכל מי שמרגיש שהוא איבד קצת את הדרך ורוצה לשדרג את הווייז של חייו, ובעיקר לכל מי שבאמת רוצה לחיות את החיים עד תומם, לכל מי שהביע משאלה בכל תחום בחייו, והוא מוכן להגשים את היעוד שלו ולהותיר חותם, והחליט שזה הזמן לקחת את החיים שלו לשלב הבא!
בואו לראות את הדברים מנקודת מבט שלא הכרתם עד היום.

אני כל כך מתרגש להעביר את הערב הזה. אין לכם מושג כמה אני מחכה לזה, וכמה ערך זה הולך להביא לכם.

בואו באהבה ליצור שינוי אמיתי בחייכם!
שתפו ותייגו חברים.

אוהב אתכם המון,
שלכם,
דודי.

 

קצת עלי:
מאמן בכיר MCIL ומדריך מאמנים מוסמך מטעם לשכת המאמנים בישראל, ממייסדי המכללה הישראלית לאימון להכשרת מאמנים וממפתחי גישת ERC הגישה המובילה לאימון בישראל. מנטור להגשמה והתפתחות אישית.
בעל תואר שני MBA מאונ` ת"א (בהתמחויות: שיווק, אסטרטגיה ויזמות), ותואר ראשון בכלכלה מאונ` ת"א (חטיבה בפסיכולוגיה).
בתפקידי הנוספים – מגייס הון ליזמי נדל"ן, לשעבר מנכ"ל וחבר הנהלה בלשכת המסחר ירושלים.
במשך למעלה מעשור אני עוסק בליווי אנשים פרטיים ובעלי עסקים להגשמה אישית ועסקית, מתוך תפיסה הוליסטית מגובשת השאובה ממקורות רבים (ביניהם פסיכולוגיים, קבליים, בודהיסטים ועוד).

מתוקף עיסוקי כמכשיר מאמנים למעלה מעשור, פיתחתי סדנאות ותוכניות הכשרת אימון המותאמים לבכירים בארגונים.
בנוסף – יוצר, כותב, ובעיקר – פילוסוף של החיים, תפקיד שנכפה עלי כתוצאה מסימני השאלה הרבים שעלו במהלך המסע. מסע אל העצמי. (:


בניית אתר: אתרים