ניוטון. כי אין עוד גורו כזה.
01/01/2016
כדי לחיות באמת, צריך לשרוף את מצנח החירום…
30/12/2015

אל תאמינו לאף אחד שטוען שהוא פיצח את השיטה… כולנו באותו מסע.

מתעורר ליום חדש. מקווה כל כך למצא תקווה חדשה באוויר הלח של הבוקר שתחבוש את הפצעים של האתמול. מארגן את הילדים, מצחצח שיניים, ויוצא לספוג קצת שמש שאינה לגמרי מצליחה לחדור את ערפילי התודעה.

מתעורר ליום חדש, ומתעקש להאמין בכל מה שלימדו אותך על חשיבה חיובית, ועל איך האמונות שלך בוראות את המציאות. מאזין למוסיקה מדיטטיבית, וכל כך רוצה להאמין בתמונה המפורסמת של האדם שמפסיק לחפור מנהרה רגע לפני שהוא מגיע למטמון. רק עוד קצת…

מתעורר ליום חדש רק כדי לגלות שהוא בעצם לא שונה כל כך מזה שכבר מאחוריך. האוויר כבר לא כ"כ מלא טל, והתקווה שכ"כ קיווית למצא רק הפכה לכתב אישום של הבריאה על כך שבזבזת עוד יום בחייך מבלי להניע את מציאות חייך לכיוונים הנכונים עבורך.

מתעורר ליום חדש, רק כדי לשמוע עד כמה השינוי הוא הדבר הכי משמעותי, מהות החיים, הבסיס להתפתחות, המטרה האמיתית של הבריאה.

מתעורר ליום חדש, אבל יודע שגם הוא תיכף נגמר, וכל מה שנותר לך הוא להכנע לכוחות הטבע החזקים ממך, לשלוח את הצורך לשנות את מציאות חייך בחזרה לספרי העידן החדש, ולהתחיל לקבל את מי שאתה כמו שאתה. ככה, בלי צורך לשנות.

מתעורר ליום חדש, ומבין שההבנה שאין באמת מה לשנות, היא ההתפתחות האמיתית בחייך, ואולי השינוי הזה הוא כל מה שנדרש. והנה מחר תקום מלא מרץ לאור ההבנה החדשה הזאת.

מתעורר ליום חדש, רק כדי לגלות שהתובנה של אתמול, שהיית בטוח שהיא זו שתרפא את נשמתך, לא לגמרי העלימה את המועקה. כי לא הכל נגמר באושר ועושר עד עצם היום הזה. למעשה, זה אף פעם לא נגמר.

מתעורר ליום חדש. מקווה כל כך למצא תקווה חדשה באוויר הלח של הבוקר שתחבוש את הפצעים של האתמול…


בניית אתר: אתרים